O atelieru
Tvoríme handmade detské tapety, nálepky na stenu, tapety pre tínedžerov.
Nálepky na stenu, Nálepka na stenu, Detské tapety, tapety do detskej izby, Detské svetlo so senzorom pohybu, Detské svetlo s pohybovým senzorom, Nočné svetlo s pohybovým senzorom, Detské rozprávkové svetlo s pohybovým senzorm, darček pre deti, detská nočná lampa s pohybovým senzorom, detská lampička so senzorom pohybu, detská lampička s pohybovým senzorom,
16986
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-16986,theme-bridge,bridge-core-2.1,woocommerce-no-js,ajax_updown_fade,page_not_loaded,,columns-4,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-19.7,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.1,vc_responsive
mary2

Vítejte v našem ateliéru!

Jsme malý ateliér, který se věnuje tvorbě a výrobě výjimečných personalizovaných produktů jako dětské pohádkové světla, dárkové krabičky, blahopřání či jiné produkty z papíru.

Všechny naše produkty vyrábíme až v momentě jejich objednání našimi zákazníky. Všechny produkty víme personalizovat a tak se mohou stát krásným dárkem pro Vaše blízké.

Pokud se Vám líbí jiné barvy produktů, jiné rozměry nebo chcete jiné formy personalizace Vašich dárků, kontaktujte nás prosím.