O nás
Tvoríme handmade detské tapety, nálepky na stenu, tapety pre tínedžerov.
Nálepky na stenu, Nálepka na stenu, Detské tapety, tapety do detskej izby, Detské svetlo so senzorom pohybu, Detské svetlo s pohybovým senzorom, Nočné svetlo s pohybovým senzorom, Detské rozprávkové svetlo s pohybovým senzorm, darček pre deti, detská nočná lampa s pohybovým senzorom, detská lampička so senzorom pohybu, detská lampička s pohybovým senzorom,
15893
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15893,theme-bridge,bridge-core-2.1,woocommerce-no-js,ajax_updown_fade,page_not_loaded,,columns-4,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-19.7,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.1,vc_responsive
mary2

Vitajte v našom ateliéri!

Sme malý ateliér, ktorý sa venuje tvorbe a výrobe výnimočných personalizovaných produktov ako detské rozprávkové svetlá, darčekové krabičky, blahopriania či iné produkty z papiera.

Všetky naše produkty vyrábame až v momente ich objednania našími zákazníkmi. Všetky produkty vieme personalizovať a tak sa môžu stať krásnym darčekom pre Vašich blízkych.

Ak sa Vám páčia iné farby produktov, iné rozmery alebo chcete iné formy personalizácie Vašich darčekov, kontaktujte nás prosím.