Detský meter čarovný les
Tvoríme handmade detské tapety, nálepky na stenu, tapety pre tínedžerov.
Nálepky na stenu, Nálepka na stenu, Detské tapety, tapety do detskej izby, Detské svetlo so senzorom pohybu, Detské svetlo s pohybovým senzorom, Nočné svetlo s pohybovým senzorom, Detské rozprávkové svetlo s pohybovým senzorm, darček pre deti, detská nočná lampa s pohybovým senzorom, detská lampička so senzorom pohybu, detská lampička s pohybovým senzorom,
3889
product-template-default,single,single-product,postid-17427,theme-bridge,bridge-core-3.0.2,woocommerce,woocommerce-page,woocommerce-no-js,qodef-qi--no-touch,qi-addons-for-elementor-1.5.6,qode-page-transition-enabled,ajax_updown_fade,page_not_loaded,,columns-4,qode-product-single-tabs-on-bottom,qode-theme-ver-29.2,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.9.0,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-22660

Detský meter čarovný les

39.00 s DPH

Ak sa vám tento dizajn páči, môžete vidieť našu ponuku obrovských nástenných nálepiek alebo tapety do detskej izby.Detské metre sú vyrábané z matnéj samolepiacej fólie. Ľahko sa lepia na stenu, dvere, nábytok, sklo a iné ploché, čisté povrchy. Používame technológiu ekologickej tlače a  produkty sú pre vaše deti bezpečné.

Rozmer detského metra je 38x.135 cm. Odmeráte ním výšku od 10 cm do 145 cm.

Veveričky, zajačiky, srnka, ježko, myška, lesné jahody, hríbiky…. Toto všetko obsahuje čarovný detský meter. Rozmer detského metra je 38×135 cm. Odmeráte ním výšku od 10 cm do 145 cm.

Ak sa vám tento dizajn páči, môžete vidieť našu ponuku obrovských nástenných nálepiek alebo tapety do detskej izby.

Pravítka sú vyrábané z matnéj samolepiacej fólie. Ľahko sa lepia na stenu, dvere, nábytok, sklo a iné ploché, čisté povrchy. Používame technológiu ekologickej tlače a rastové pravítka sú pre vaše deti bezpečné.

Produkt odosielame v kartónovej tube.

Téma

Čarovný les