Detský meter morský svet
Tvoríme handmade detské tapety, nálepky na stenu, tapety pre tínedžerov.
Nálepky na stenu, Nálepka na stenu, Detské tapety, tapety do detskej izby, Detské svetlo so senzorom pohybu, Detské svetlo s pohybovým senzorom, Nočné svetlo s pohybovým senzorom, Detské rozprávkové svetlo s pohybovým senzorm, darček pre deti, detská nočná lampa s pohybovým senzorom, detská lampička so senzorom pohybu, detská lampička s pohybovým senzorom,
3889
product-template-default,single,single-product,postid-17398,theme-bridge,bridge-core-2.1,woocommerce,woocommerce-page,woocommerce-no-js,ajax_updown_fade,page_not_loaded,,columns-4,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-19.7,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.1,vc_responsive

Detský meter morský svet

39.00 s DPH

Máme tu nejakých malých morských potápačov, ktorí milujú objavovať morský svet? Morské koníky, korytnačky, medúzy, hviezdice či delfíny… Toto všetko obsahuje čarovný detský meter. Rozmer detského metra je 45×150 cm.

Ak sa vám tento dizajn páči, môžete vidieť našu ponuku obrovských nástenných nálepiek alebo tapety do detskej izby.

Pravítka sú vyrábané z matnéj samolepiacej fólie. Ľahko sa lepia na stenu, dverový nábytok, sklo a iné ploché, čisté povrchy. Používame technológiu ekologickej tlače a rastové pravítka sú pre vaše deti bezpečné.

Produkt odosielame v kartónovej tube.

Popis

Máme tu nejakých malých morských potápačov, ktorí milujú objavovať morský svet? Morské koníky, korytnačky, medúzy, hviezdice či delfíny… Toto všetko obsahuje čarovný detský meter. Rozmer detského metra je 45×160 cm. Odmeráte ním výšku od 10 cm do 150 cm. Ak sa vám tento dizajn páči, môžete vidieť našu ponuku obrovských nástenných nálepiek alebo tapety do detskej izby. Pravítka sú vyrábané z matnéj samolepiacej fólie. Ľahko sa lepia na stenu, dverový nábytok, sklo a iné ploché, čisté povrchy. Používame technológiu ekologickej tlače a rastové pravítka sú pre vaše deti bezpečné. Produkt odosielame v kartónovej tube.

Ďalšie informácie
Téma

Morský svet