Nálepky na stenu balóny so zvieratkami
Tvoríme handmade detské tapety, nálepky na stenu, tapety pre tínedžerov.
Nálepky na stenu, Nálepka na stenu, Detské tapety, tapety do detskej izby, Detské svetlo so senzorom pohybu, Detské svetlo s pohybovým senzorom, Nočné svetlo s pohybovým senzorom, Detské rozprávkové svetlo s pohybovým senzorm, darček pre deti, detská nočná lampa s pohybovým senzorom, detská lampička so senzorom pohybu, detská lampička s pohybovým senzorom,
3889
product-template-default,single,single-product,postid-21736,theme-bridge,bridge-core-2.1,woocommerce,woocommerce-page,woocommerce-no-js,ajax_updown_fade,page_not_loaded,,columns-4,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-19.7,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.1,vc_responsive

Nálepky na stenu balóny so zvieratkami

49.0075.00 s DPH

Jedinečné samolepky na stenu s čarovným vzdušnýi balónmi a zvieratkami pre vašu detskú izbu, kúpeľňu alebo iný interiér. Rozmery, materialy a použitie nájdete v popise nižšie.

Zrušiť výber
Katalógové číslo: S62 Kategórie:
Popis
Rozmery XL:
Balón so sloníkom 85×68 cm
Balón s krokodílom 60×49 cm
Balón s medvedíkom 54×50 cm
Obláčiky a hviezdičky
Rozmery L:
Balón so sloníkom 49×42 cm
Balón s krokodílom 35×35 cm
Balón s medvedíkom 32×30 cm
Obláčiky a hviezdičky
Rozmery S sú polovičnou veľkosťou z nálepiek veľkosti L
Môžete si vybrať z 2 materiálov:
TEXTILNÁ EKOLOGICKÁ SAMOLEPIACIA TKANINA
Tkaná samolepiaca nálepka bez obsahu PVC. Špeciálne navrhnuté lepidlo umožňuje premiestniť a odstrániť nálepku bez zanechania zvyškov alebo poškodenia povrchu, na ktorý je nanesený. Tento produkt má požiarnu odolnosť B1, je ideálnym riešením pre dekoráciu interiéru. Na tlač používame ekologické farby.
VINYLOVÁ SAMOLEPIACA TKANINA
Matná samolepka na báze vinylu. Nálepku môžete použiť aj do exteriéru. Nálepku môžete čistiť jemnou vlhkou handričkou. Na tlač používame ekologické farby.
Predtým, ako začnete nálepky umiestňovať na stenu, vyčistite ju od prachu a iných nečistôt.
Vaše nálepky obdržíte v kartonovej tube.
Ďalšie informácie
Materiál

Vinyl nálepka, ECO textil nálepka

Veľkosť

S, L, XL

Téma

Nebo