Nálepky na stenu čarovná záhrada víl 3
Tvoríme handmade detské tapety, nálepky na stenu, tapety pre tínedžerov, detské svetlá s pohybovým senzorom s motívmi rozprávok.
Detské tapety, tapety do detskej izby, Detské svetlo so senzorom pohybu, Detské svetlo s pohybovým senzorom, Nočné svetlo s pohybovým senzorom, Detské rozprávkové svetlo s pohybovým senzorm, darček pre deti, detská nočná lampa s pohybovým senzorom, detská lampička so senzorom pohybu, detská lampička s pohybovým senzorom,
3889
product-template-default,single,single-product,postid-17540,theme-bridge,bridge-core-2.1,woocommerce,woocommerce-page,woocommerce-no-js,ajax_updown_fade,page_not_loaded,,columns-4,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-19.7,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.1,vc_responsive

Nálepky na stenu čarovná záhrada víl 3

39.00 s DPH

Samolepky na stenu čarovná záhrada víl je krásnou dekoráciou do detskej izby, materskej škôlky alebo akéhokoľvek priestoru.

 

SAMOLEPIACA, ODNÍMATEĽNÉ, JEDNODUCHÁ APLIKÁCIA! Nálepky sú precízne vyrezané bez bielych okrajov, nepotrebujete nožnice, stačí len nálepku odlepiť z papiera a umiestniť na stenu, drevo, sklo. 

 

Vaše balenie obsahuje: víly 50×50 cm, srdiečka tak ako je na obrázku.

Popis

Nálepky sú vyrobené zo samolepiacej fólie. Pred začatím očistite povrch od prachu a iných nečistôt. Nálepky môžete použiť na steny, nábytok, sklo. Produkt odosielame v kartónovej tube.

Ďalšie informácie
Téma

Záhradné víly