Nálepky na stenu do detskej izby morský svet 3
Tvoríme handmade detské tapety, nálepky na stenu, tapety pre tínedžerov, detské svetlá s pohybovým senzorom s motívmi rozprávok.
Nálepky na stenu, Nálepka na stenu, Detské tapety, tapety do detskej izby, Detské svetlo so senzorom pohybu, Detské svetlo s pohybovým senzorom, Nočné svetlo s pohybovým senzorom, Detské rozprávkové svetlo s pohybovým senzorm, darček pre deti, detská nočná lampa s pohybovým senzorom, detská lampička so senzorom pohybu, detská lampička s pohybovým senzorom,
3889
product-template-default,single,single-product,postid-17554,theme-bridge,bridge-core-2.1,woocommerce,woocommerce-page,woocommerce-no-js,ajax_updown_fade,page_not_loaded,,columns-4,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-19.7,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.1,vc_responsive

Nálepky na stenu do detskej izby morský svet 3

59.00 s DPH

Čarovný morský svet na nálepkách do detskej izby pre všetkých malých potápačov, ktorí chcú objavovať morský svet s delfínom, morskou korytnačkou, morskou hviezdou, morským koníkom či medúzou.

SAMOLEPIACA, ODNÍMATEĽNÉ, JEDNODUCHÁ APLIKÁCIA!

 

Nálepky sú precízne vyrezané bez bielych okrajov, nepotrebujete nožnice, stačí len nálepku odlepiť z papiera a umiestniť na stenu, drevo, sklo.

 

Vaše balenie obsahuje: veľryby 40x 30 cm a 56×40 cm, ryba 24×20 cm, korytnačka 32×29 cm, chobotnica 27x 28 cm, hviezdice, mušle, bubliny tak ako je na obrázku. 

Popis

Nálepky sú vyrobená zo samolepiacej fólie, ktorá je bezpečná pre vaše deti. Pred začatím očistite povrch od prachu a iných nečistôt. Nálepky môžete použiť na steny, nábytok, sklo. Produkt odosielame v kartónovej tube.

Ďalšie informácie
Téma

Morský svet