Nálepky na stenu do detskej izby morský svet
Tvoríme handmade detské tapety, nálepky na stenu, tapety pre tínedžerov, detské svetlá s pohybovým senzorom s motívmi rozprávok.
Detské tapety, tapety do detskej izby, Detské svetlo so senzorom pohybu, Detské svetlo s pohybovým senzorom, Nočné svetlo s pohybovým senzorom, Detské rozprávkové svetlo s pohybovým senzorm, darček pre deti, detská nočná lampa s pohybovým senzorom, detská lampička so senzorom pohybu, detská lampička s pohybovým senzorom,
3889
product-template-default,single,single-product,postid-17412,theme-bridge,bridge-core-2.1,woocommerce,woocommerce-page,woocommerce-no-js,ajax_updown_fade,page_not_loaded,,columns-4,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-19.7,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.1,vc_responsive

Nálepky na stenu do detskej izby morský svet

39.00 s DPH

Čarovný morský svet na nálepkách do detskej izby pre všetkých malých potápačov, ktorí chcú objavovať morský svet s delfínom, morskou korytnačkou, morskou hviezdou, morským koníkom či medúzou. SAMOLEPIACA, ODNÍMATEĽNÉ, JEDNODUCHÁ APLIKÁCIA! Nálepky sú precízne vyrezané bez bielych okrajov, nepotrebujete nožnice, stačí len nálepku odlepiť z papiera a umiestniť na stenu, drevo, sklo.

 Vaše balenie obsahuje: delfín  67×66 cm, medúza 29×33 cm, koník 12×25 cm, korytnačka 24×31 cm všetky elementy ako je na obrázku.

Popis

Nálepky sú vyrobená zo samolepiacej fólie, ktorá je bezpečná pre vaše deti. Pred začatím očistite povrch od prachu a iných nečistôt. Nálepky môžete použiť na steny, nábytok, sklo. Produkt odosielame v kartónovej tube.

Ďalšie informácie
Téma

Morský svet