Nálepky na stenu Lesné zvieratká mini
Tvoríme handmade detské tapety, nálepky na stenu, tapety pre tínedžerov, detské svetlá s pohybovým senzorom s motívmi rozprávok.
Nálepky na stenu, Nálepka na stenu, Detské tapety, tapety do detskej izby, Detské svetlo so senzorom pohybu, Detské svetlo s pohybovým senzorom, Nočné svetlo s pohybovým senzorom, Detské rozprávkové svetlo s pohybovým senzorm, darček pre deti, detská nočná lampa s pohybovým senzorom, detská lampička so senzorom pohybu, detská lampička s pohybovým senzorom,
3889
product-template-default,single,single-product,postid-17567,theme-bridge,bridge-core-2.1,woocommerce,woocommerce-page,woocommerce-no-js,ajax_updown_fade,page_not_loaded,,columns-4,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-19.7,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.1,vc_responsive

Nálepky na stenu Lesné zvieratká mini

19.00 s DPH

Odnímateľné samolepky na stenu čarovný les je krásnou dekoráciou do detskej izby, materskej škôlky alebo akéhokoľvek priestoru alebo na nábytok.

 

SAMOLEPIACA, ODNÍMATEĽNÉ, JEDNODUCHÁ APLIKÁCIA!

 

Nálepky sú precízne vyrezané, nepotrebujete nožnice, stačí len nálepku odlepiť z papiera a umiestniť na stenu, drevo, sklo. 

 

Produkt obsahuje všetky elementy ako vidíte na obrázku. Veľkosť hárku je 21×30 cm.

Popis

Nálepky sú vyrobené zo samolepiacej fólie. Pred začatím očistite povrch od prachu a iných nečistôt. Nálepky môžete použiť na steny, nábytok, sklo.

Ďalšie informácie
Téma

Čarovný les