Nálepky na stenu lesné zvieratká
Tvoríme handmade detské tapety, nálepky na stenu, tapety pre tínedžerov, detské svetlá s pohybovým senzorom s motívmi rozprávok.
Detské tapety, tapety do detskej izby, Detské svetlo so senzorom pohybu, Detské svetlo s pohybovým senzorom, Nočné svetlo s pohybovým senzorom, Detské rozprávkové svetlo s pohybovým senzorm, darček pre deti, detská nočná lampa s pohybovým senzorom, detská lampička so senzorom pohybu, detská lampička s pohybovým senzorom,
3889
product-template-default,single,single-product,postid-17515,theme-bridge,bridge-core-2.1,woocommerce,woocommerce-page,woocommerce-no-js,ajax_updown_fade,page_not_loaded,,columns-4,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-19.7,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.1,vc_responsive

Nálepky na stenu lesné zvieratká

39.00 s DPH

Odnímateľné samolepky na stenu čarovný les je krásnou dekoráciou do detskej izby, materskej škôlky alebo akéhokoľvek priestoru.

SAMOLEPIACA, ODNÍMATEĽNÉ, JEDNODUCHÁ APLIKÁCIA!

Nálepky sú precízne vyrezané bez bielych okrajov, nepotrebujete nožnice, stačí len nálepku odlepiť z papiera a umiestniť na stenu, drevo, sklo.

Rozmer hárku 50×100 cm a obsahuje všetky objekty, ktoré sú na obrázku.

Rozmery L:

Jelenček 45 x 62 cm
Kvetinka 18 x 48 cm
Mesiačik 20 x 20 cm
Lesné hríbiky  25 x 20 cm
Zajačik 22 x 22 cm
Vtáčik 12 x 12 cm
Oblaky
Hviezdičky

Popis

Nálepky sú vyrobené zo samolepiacej fólie. Pred začatím očistite povrch od prachu a iných nečistôt. Nálepky môžete použiť na steny, nábytok, sklo. Produkt odosielame v kartónovej tube.

Ďalšie informácie
Téma

Čarovný les