Nálepky na stenu Lietadlá a balóny
Tvoríme handmade detské tapety, nálepky na stenu, tapety pre tínedžerov, detské svetlá s pohybovým senzorom s motívmi rozprávok.
Nálepky na stenu, Nálepka na stenu, Detské tapety, tapety do detskej izby, Detské svetlo so senzorom pohybu, Detské svetlo s pohybovým senzorom, Nočné svetlo s pohybovým senzorom, Detské rozprávkové svetlo s pohybovým senzorm, darček pre deti, detská nočná lampa s pohybovým senzorom, detská lampička so senzorom pohybu, detská lampička s pohybovým senzorom,
3889
product-template-default,single,single-product,postid-17535,theme-bridge,bridge-core-2.1,woocommerce,woocommerce-page,woocommerce-no-js,ajax_updown_fade,page_not_loaded,,columns-4,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-19.7,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.1,vc_responsive

Nálepky na stenu Lietadlá a balóny

59.00 s DPH

Odnímateľné samolepky na stenu čarovný les je krásnou dekoráciou do detskej izby, materskej škôlky alebo akéhokoľvek priestoru.  

 

SAMOLEPIACA, ODNÍMATEĽNÉ, JEDNODUCHÁ APLIKÁCIA!

Nálepky sú precízne vyrezané bez bielych okrajov, nepotrebujete nožnice, stačí len nálepku odlepiť z papiera a umiestniť na stenu, drevo, sklo.

 

Vaše balenie obsahuje: Lietadlo 57 x 72 cm, Vzducholoď 26 x 17 cm, Balón 31 x 24 cm, Oblaky, Mesiac 23 x 23 cm, Raketa  45 x 22 cm, Hviezdičky a vtáky.    

Katalógové číslo: S15 Kategórie: Značky: ,
Popis

Nálepky sú vyrobené zo samolepiacej fólie. Pred začatím očistite povrch od prachu a iných nečistôt. Nálepky môžete použiť na steny, nábytok, sklo. Produkt odosielame v kartónovej tube.

Ďalšie informácie
Téma

Nebo