Nálepky na stenu Morský svet v detskej izbe
Tvoríme handmade detské tapety, nálepky na stenu, tapety pre tínedžerov.
Nálepky na stenu, Nálepka na stenu, Detské tapety, tapety do detskej izby, Detské svetlo so senzorom pohybu, Detské svetlo s pohybovým senzorom, Nočné svetlo s pohybovým senzorom, Detské rozprávkové svetlo s pohybovým senzorm, darček pre deti, detská nočná lampa s pohybovým senzorom, detská lampička so senzorom pohybu, detská lampička s pohybovým senzorom,
3889
product-template-default,single,single-product,postid-17510,theme-bridge,bridge-core-3.0.2,woocommerce,woocommerce-page,woocommerce-no-js,qodef-qi--no-touch,qi-addons-for-elementor-1.5.6,qode-page-transition-enabled,ajax_updown_fade,page_not_loaded,,columns-4,qode-product-single-tabs-on-bottom,qode-theme-ver-29.2,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.9.0,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-22660

Nálepky na stenu Morský svet v detskej izbe

49.0079.00 s DPH

Samolepky na stenu čarovný morský svet na nálepkách do detskej izby pre všetkých malých potápačov, ktorí chcú objavovať morský svet s delfínom, morskou korytnačkou, morskou hviezdou, morským koníkom či medúzou.

Rozmery, materialy a použitie nájdete v popise nižšie.

Zrušiť výber

Rozmery nálepiek veľkosť Giant:
– Veľryba 127 x 71 cm
– Chobotnice a medúzy 47 x 30 cm, 31×31 cm, 28×28 cm
– Ružová ryba 40 x 29 cm ( 15,74x 11,41 inch)
– Morský koník 52×25 cm, morská tráva, bubliny.

Rozmery nálepiek veľkosť XL:
– Veľryba 100 x 50 cm
– Chobotnice a medúzy 20 x20 cm, 26×25 cm, 20×20 cm
– Ružová ryba 20 x 30 cm
– Morský koník 35×20 cm, morská tráva, bubliny.

Na aplikáciu samolepiek nepotrebujete nožnice- sú precízne vyrezané bez bielych okrajov a ľahko sa prilepia na stenu, nábytok, sklo a iné plochy.

TEXTILNÁ ECO SAMOLEPKA
Tkaná samolepiaca nálepka bez obsahu PVC. Špeciálne navrhnuté EKO lepidlo umožňuje premiestniť a odstrániť nálepku bez zanechania zvyškov alebo poškodenia povrchu. Tento produkt má požiarnu odolnosť B1, je ideálnym riešením pre dekoráciu interiéru. Na tlač používame ekologické farby, ktoré zabezpečujú dlhoročnú stálosť farieb.
Predtým, ako začnete nálepky umiestňovať na stenu, vyčistite ju od prachu a iných nečistôt. Nálepky musia byť vyrovnané predtým, ako ich umiestnite na stenu. Vaše nálepky obdržíte v kartonovej tube.
Veľkosť nálepiek

GIANT, XL

Materiál

Vinyl nálepka, ECO textil nálepka