Nálepky na stenu Námorne lode
Tvoríme handmade detské tapety, nálepky na stenu, tapety pre tínedžerov.
Nálepky na stenu, Nálepka na stenu, Detské tapety, tapety do detskej izby, Detské svetlo so senzorom pohybu, Detské svetlo s pohybovým senzorom, Nočné svetlo s pohybovým senzorom, Detské rozprávkové svetlo s pohybovým senzorm, darček pre deti, detská nočná lampa s pohybovým senzorom, detská lampička so senzorom pohybu, detská lampička s pohybovým senzorom,
3889
product-template-default,single,single-product,postid-21522,theme-bridge,bridge-core-2.1,woocommerce,woocommerce-page,woocommerce-no-js,ajax_updown_fade,page_not_loaded,,columns-4,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-19.7,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.1,vc_responsive

Nálepky na stenu Námorne lode

49.00220.00 s DPH

Jedinečné samolepky na stenu s čarovným morským svetom, ponorkou, plachetnicou a loďami pre vašu detskú izbu, kúpeľňu alebo iný interiér. Rozmery, materialy a použitie nájdete v popise nižšie.

Zrušiť výber

Pridajte k objednávke ďalšie nálepky (zobrazené na poslednom obrázku!

Popis

Rozmery XL: Plachetnica 60 x 55 cm (23,62 x 21,65 palca) Ponorka 40 x 40 cm (15,75 x 15,75 palca) Loď 45 x 45 cm (17,72 x 17,72 palca) Mraky, mušle, čajky a všetky kusy na obrázku.         Môžete si objednať Extra nálepky, ako vidíte na poslednom obrázku. Nálepky na stenu sú matné samolepky. Sú presne vystrihnuté a ľahko sa lepia na stenu, nábytok a iný materiál.

Na aplikáciu samolepiek nepotrebujete nožnice- sú precízne vyrezané bez bielych okrajov a ľahko sa prilepia na stenu, nábytok, sklo a iné plochy.
 
 
Môžete si vybrať z 2 materiálov:
 
TEXTILNÁ EKOLOGICKÁ SAMOLEPIACIA TKANINA
 
Tkaná samolepiaca nálepka bez obsahu PVC. Špeciálne navrhnuté lepidlo umožňuje premiestniť a odstrániť nálepku bez zanechania zvyškov alebo poškodenia povrchu, na ktorý je nanesený. Tento produkt má požiarnu odolnosť B1, je ideálnym riešením pre dekoráciu interiéru. Na tlač používame ekologické farby.
 
 
VINYLOVÁ SAMOLEPIACA TKANINA
 
Matná samolepka na báze vinylu. Nálepku môžete použiť aj do exteriéru. Nálepku môžete čistiť jemnou vlhkou handričkou. Na tlač používame ekologické farby.
 
 
Predtým, ako začnete nálepky umiestňovať na stenu, vyčistite ju od prachu a iných nečistôt.
Vaše nálepky obdržíte v kartonovej tube.
Ďalšie informácie
Materiál

Vinyl nálepka, ECO textil nálepka

Veľkosť

S, L, XL, XXL