Tapeta do detskej izby lesné zvieratká
Tvoríme handmade detské tapety, nálepky na stenu, tapety pre tínedžerov.
Nálepky na stenu, Nálepka na stenu, Detské tapety, tapety do detskej izby, Detské svetlo so senzorom pohybu, Detské svetlo s pohybovým senzorom, Nočné svetlo s pohybovým senzorom, Detské rozprávkové svetlo s pohybovým senzorm, darček pre deti, detská nočná lampa s pohybovým senzorom, detská lampička so senzorom pohybu, detská lampička s pohybovým senzorom,
3889
product-template-default,single,single-product,postid-17516,theme-bridge,bridge-core-2.1,woocommerce,woocommerce-page,woocommerce-no-js,ajax_updown_fade,page_not_loaded,,columns-4,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-19.7,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.1,vc_responsive

Tapeta do detskej izby lesné zvieratká

45.00 s DPH

Čarovný lesný svet na tapete do detskej izby pre všetkých malých turstov, ktorí chcú objavovať les plný hríbov, zvieratiek ako srnťek, zajko, veverička či ježko.

 

POZNÁMKA K CENE

Uvedená cena je za 1 meter štvorcový. Vypočítajte si potrebný počet kusov: napríklad stena s rozmerom 3,5 x 2,7 m predstavuje 9,45 metrov štvorcových, takže si objednajte 10 kusov tapety. Nezabudnite nám napísať rozmery steny (šírka x výška) rozmer tapety pre Vás upravíme.

Popis

Tapeta je vyrobená zo samolepiacej fólie, ktorá je bezpečná pre vaše deti. Vašu tapetu doručíme v pásoch s rezervou 1 cm po stranách, čo vám uľahčí prácu s tapetou. Pred začatím očistite stenu od prachu a iných nečistôt. Stena pokrytá latexovou farbou nie staršou ako 2 mesiace nie je vhodná na použitie tapety. Produkt odosielame v kartónovej tube.

Ďalšie informácie
Téma

Čarovný les