Tapeta do detskej izby lesné zvieratká
Tvoríme handmade detské tapety, nálepky na stenu, tapety pre tínedžerov, detské svetlá s pohybovým senzorom s motívmi rozprávok.
Detské tapety, tapety do detskej izby, Detské svetlo so senzorom pohybu, Detské svetlo s pohybovým senzorom, Nočné svetlo s pohybovým senzorom, Detské rozprávkové svetlo s pohybovým senzorm, darček pre deti, detská nočná lampa s pohybovým senzorom, detská lampička so senzorom pohybu, detská lampička s pohybovým senzorom,
3889
product-template-default,single,single-product,postid-17516,theme-bridge,bridge-core-2.1,woocommerce,woocommerce-page,woocommerce-no-js,ajax_updown_fade,page_not_loaded,,columns-4,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-19.7,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.1,vc_responsive

Tapeta do detskej izby lesné zvieratká

45.00 s DPH

Čarovný lesný svet na tapete do detskej izby pre všetkých malých turstov, ktorí chcú objavovať les plný hríbov, zvieratiek ako srnťek, zajko, veverička či ježko.

 

POZNÁMKA K CENE

Uvedená cena je za 1 meter štvorcový. Vypočítajte si potrebný počet kusov: napríklad stena s rozmerom 3,5 x 2,7 m predstavuje 9,45 metrov štvorcových, takže si objednajte 10 kusov tapety. Nezabudnite nám napísať rozmery steny (šírka x výška) rozmer tapety pre Vás upravíme.

Popis

Tapeta je vyrobená zo samolepiacej fólie, ktorá je bezpečná pre vaše deti. Vašu tapetu doručíme v pásoch s rezervou 1 cm po stranách, čo vám uľahčí prácu s tapetou. Pred začatím očistite stenu od prachu a iných nečistôt. Stena pokrytá latexovou farbou nie staršou ako 2 mesiace nie je vhodná na použitie tapety. Produkt odosielame v kartónovej tube.

Ďalšie informácie
Téma

Čarovný les