Tapeta do detskej izby morský svet
Tvoríme handmade detské tapety, nálepky na stenu, tapety pre tínedžerov.
Nálepky na stenu, Nálepka na stenu, Detské tapety, tapety do detskej izby, Detské svetlo so senzorom pohybu, Detské svetlo s pohybovým senzorom, Nočné svetlo s pohybovým senzorom, Detské rozprávkové svetlo s pohybovým senzorm, darček pre deti, detská nočná lampa s pohybovým senzorom, detská lampička so senzorom pohybu, detská lampička s pohybovým senzorom,
3889
product-template-default,single,single-product,postid-17409,theme-bridge,bridge-core-2.1,woocommerce,woocommerce-page,woocommerce-no-js,ajax_updown_fade,page_not_loaded,,columns-4,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-19.7,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.1,vc_responsive

Tapeta do detskej izby morský svet

45.00 s DPH

Čarovný morský svet na tapete do detskej izby pre všetkých malých potápačov, ktorí chcú objavovať morský svet s delfínom, morskou korytnačkou, morskou hviezdou, morským koníkom či medúzou.

 

JEDNODUCHÁ APLIKÁCIA, DIZAJN TAPETY PRISPÔSOBÍME ROZMERU VAŠEJ STENY!

 

POZNÁMKA K CENE

Uvedená cena je za 1 meter štvorcový. Vypočítajte si potrebný počet kusov: napríklad stena s rozmerom 3,5 x 2,7 m predstavuje 9,45 metrov štvorcových, takže si objednajte 10 kusov tapety. Nezabudnite nám napísať rozmery steny (šírka x výška) rozmer tapety pre Vás upravíme.

Popis

Tapeta je vyrobená zo samolepiacej fólie, ktorá je bezpečná pre vaše deti. Vašu tapetu doručíme v pásoch s rezervou 1 cm po stranách, čo vám uľahčí prácu s tapetou. Pred začatím očistite stenu od prachu a iných nečistôt. Stena pokrytá latexovou farbou nie je vhodná na použitie tapety. Nepoužívajte tapetu v blízkosti radiátora/ohrievača. Produkt odosielame v kartónovej tube.

Ďalšie informácie
Téma

Morský svet