Tapeta ružový plameniak so zlatými detailami
Tvoríme handmade detské tapety, nálepky na stenu, tapety pre tínedžerov.
Nálepky na stenu, Nálepka na stenu, Detské tapety, tapety do detskej izby, Detské svetlo so senzorom pohybu, Detské svetlo s pohybovým senzorom, Nočné svetlo s pohybovým senzorom, Detské rozprávkové svetlo s pohybovým senzorm, darček pre deti, detská nočná lampa s pohybovým senzorom, detská lampička so senzorom pohybu, detská lampička s pohybovým senzorom,
3889
product-template-default,single,single-product,postid-17500,theme-bridge,bridge-core-2.1,woocommerce,woocommerce-page,woocommerce-no-js,ajax_updown_fade,page_not_loaded,,columns-4,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-19.7,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.1,vc_responsive

Tapeta ružový plameniak so zlatými detailami

45.00 s DPH

SAMOLEPIACA TAPETA s ružovými plameniakmi na zlatom pozadí vytvorí nádherný interiér v detskej izbe tínedžerky, obývacej izby, spálni alebo kupeľni.

 

JEDNODUCHÁ APLIKÁCIA, DIZAJN TAPETY PRISPÔSOBÍME ROZMERU VAŠEJ STENY!

 

POZNÁMKA K CENE

Uvedená cena je za 1 meter štvorcový. Vypočítajte si potrebný počet kusov: napríklad stena s rozmerom 3,5 x 2,7 m predstavuje 9,45 metrov štvorcových, takže si objednajte 10 kusov tapety. Nezabudnite nám napísať rozmery steny (šírka x výška) rozmer tapety pre Vás upravíme.Nezabudnite nám napísať rozmery steny (šírka x výška) a tapetu pre Vás upravíme.

Popis

Tapeta je vyrobená zo samolepiacej fólie, ktorá je bezpečná aj pre vaše deti. Vašu tapetu doručíme v pásoch s rezervou 1 cm po stranách, čo vám uľahčí prácu s tapetou. Pred začatím očistite stenu od prachu a iných nečistôt. Stena pokrytá latexovou farbou nie staršou ako dva mesiaca nie je vhodná na použitie tapety. Produkt odosielame v kartónovej tube.

Ďalšie informácie
Téma

Tropic